• Oznam

• Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým žiakom, rodičom, učiteľom, zamestnancom školy a v neposlednom rade aj okoliu za zapojenie sa, pomoc a iniciatívu v zbierke Bielej pastelky 2023. Sme veľmi radi, že naša škola môže byť vďaka ochote a spolupatričnosti súčasťou projektu, ktorý pomáha a uľahčuje život handicapovaným ľuďom. Ďakujeme.
            Mgr. Nikola Karaffová, koordinátor zbierky na ZŠ s MŠ Krivany

• Plenárne a triedne zasadnutia Rodičovského združenia

Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

dovoľujeme si Vás pozvať na plenárne zasadnutie rodičovského združenia, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 5. októbra 2023 o 16. 00 h na chodbe školy (1. poschodie).

Triedne aktívy sa uskutočnia po plenárnom RZ v jednotlivých triedach.

Vopred ďakujeme za Vašu aktívnu účasť.

• „Družinári“ v kine

• V stredu 20. 9. 2023 deti z ŠKD navštívili kino Torysa v Sabinove. Pozreli si novinku, rozprávku MAVKA: Strážkyňa lesa. Ukrajinský animovaný, dobrodružný, fantasy film o víle Mavke, ktorá sa stala novozvolenou strážkyňou a dušou lesa, ktorý  je domovom podivuhodných mýtických bytostí  žijúcich medzi prastarými stromami, strážiaci svoje lesné kráľovstvo.

Cestu do kina sme opäť absolvovali hromadnými dopravnými prostriedkami, autobusom aj vlakom. Deti si znova vyskúšali kúpiť si sami cestovný lístok. Verím, že s deťmi budeme môcť znova absolvovať nejakú zaujímavú akciu či exkurziu.

Mgr. Monika Kuchárová